Sklep medyczny Śrem

Stom-med sklep medyczny w Śremie swoją działalność rozpoczął w roku 1990. Sklep zaopatrzenia medycznego powstał z myślą o zapewnieniu dostępności artykułów medycznych dla mieszkańców Śremu oraz okolic. Oferujemy produkty medyczne, m.in. kule, balkoniki, ortezy, wózki oraz wiele innych artykułów zaopatrzenia medycznego.

Realizujemy zlecenia od lekarzy na NFZ.

Sklep zaopatrzenia medycznego w Śremie

W naszym sklepie z wyposażeniem medycznym znajdą Państwo wiele potrzebnych sprzętów medycznych, a także wyposażenie medyczne najlepszej jakości.

Zanim zdecydują się Państwo na zakup oferowanego asortymentu zachęcamy do wizyty u specjalisty. Zlecenie od lekarza pozwala po pierwsze na wybór odpowiedniego elementu a po drugie najczęściej pozwala zaoszczędzić pieniądze, gdyż NFZ refunduje w większości przypadków zakup zaopatrzenia medycznego pacjentów.

Kule, laski i balkoniki

Sprzęt przeznaczony nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale również dla osób po urazach, które potrzebują wsparcia przy poruszaniu lub ponownej nauce chodzenia.

Łóżka

Modele rehabilitacyjne przeznaczone dla osób starszych i niepełnosprawnych. Łóżka zwiększają komfort dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów. Ułatwiają codzienne czynności pielęgnacyjne, dzięki zaawansowanej regulacji.

Ortezy
Orteza to sprzęt medyczny, który na celu ma zabezpieczenie miejsca schorzenia lub kontuzji w okolicy danego stawu. Zazwyczaj orteza jest stosowana do usztywnienia stawu w zakresie ruchomości. Orteza często stosowana jest w zastępstwie gipsu, głównie dzięki swoim zaletom:

 • orteza najczęściej jest lżejsza od gipsu
 • nie powoduje odparzeń
 • pozwala na kontrolę procesu regeneracji przez jej łatwe ściąganie
 • ściśle przylega do ciała, dzięki czemu unieruchamia lepiej niż gips.

W ofercie posiadamy wszelki typ ortez, ortezy kończyn górnych oraz ortezy kończyn dolnych. Do wyboru m.in.:

 • ortezy stawu skokowego (ortezy na kostkę)
 • ortezy na kolano
 • ortezy na nadgarstek
 • ortezy na staw łokciowy
 • ortezy kręgosłupa
 • ortezy stawu biodrowego.
Stabilizatory

Stabilizatory stawów dla osób po urazach oraz z dolegliwościami stawów. Oferujemy stabilizatory na staw skokowy, stabilizatory na kolano, stabilizatory na łokieć, stabilizator stawu nadgarstkowego oraz stabilizator stabilizator stawu barkowego.

Materace

Najczęściej poszukiwanym materacem w sklepie medycznym jest materac przeciwodleżynowy. Ten oraz inne rodzaje materacy oferujemy na miejscu.

Artykułu pourazowe

Wszelkiego rodzaju stabilizatory, taśmy, pasy. Dal tych, którzy chcą wrócić do pełni sprawności po urazie.

Artykułu geriatryczne

Artykuły geriatryczne, czyli artykuły przeznaczone dla osób starszych. Zarówno tych, którym potrzeba niewielkiej pomocy jak i tych którzy nie są już samodzielni. W ofercie posiadamy całe spektrum artykułów geriatrycznych.

Wózki inwalidzkie

Odpowiednio dobrany wózek inwalidzki zdecydowanie poprawia komfort każdemu, kto ma problemy z samodzielnym poruszaniem. Wózek inwalidzki może być napędzany siłą własnych mięśni lub za pomocą silnika. Oferujemy wszystkie rodzaje wózków inwalidzkich.

Stomia

Stomia zwana również przetoką służy do wyprowadzenia ujścia narządów wewnętrznych na zewnątrz. Stomię wykonuję się gdy niemożliwe jest wydalanie. Stomia znajduje swoje zastosowanie u wszystkich pacjentów z uszkodzonymi jelitami, moczowodem lub pęcherzem.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Śrem

Oferujemy wypożyczanie sprzętu medycznego. W wielu przypadkach dostęp do sprzętu medycznego potrzebny jest tymczasowo, np na okres rehabilitacji do pełnego powrotu do zdrowia. Dla pacjentów oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu medycznego tj.:

 • łóżka rehabilitacyjne
 • wózki inwalidzkie
 • kule ortopedyczne
 • balkoniki.

Dobrze zaopatrzony sklep medyczny w Śremie

Posiadamy pełną gamę asortymentu sklepu medycznego. Zdecydowaną większość potrzeb jesteśmy w stanie zaspokoić “od ręki”.

N

Ortezy

N

Ortezy dla dzieci

N

Pieluchy i pieluchomajtki

N

Pasy na kręgosłup

N

Kule

N

Wózki inwalidzkie

N

Krzesła toaletowe

Naszą misją jest pomoc

Sklep zaopatrzenia medycznego STOM-MED

ul. Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

(Sklep znajduje się w budynku szpitala w głównym wejściu po prawej stronie)

Kontakt telefoniczny

61 282 97 36

Godziny pracy

pn – pt: 8.00 – 16.00
sob: 9.00 – 13.00